Dla kandydatów

Czesne

Czesne w Naszej Szkole wynosi 2.000zł i płatne jest w tej wysokości przez 12 miesięcy.

Czesne obejmuje:

• opiekę i zajęcia dydaktyczne w godz. 07.30-18.00,
  • dostęp do wszystkich zajęć pozalekcyjnych, umieszczonych w katalogu zajęć bezpłatnych,
  • 6 godz. w tygodniu zajęć z jęz. angielskiego (dla wszystkich klas),
  • 2 godz. w tygodniu zajęć z jęz. hiszpańskiego (native speaker) od kl. 4,
  • 3 godz. zajęć w-f w tygodniu, w tym 1 godz. zajęć na basenie,
  • od kl. „0” zajęcia i kółka z zakresu edukacji informatycznej i informatyki.

NIE MAMY ŻADNYCH UKRYTYCH OPŁAT.

Wpisowe (jednorazowe) wynosi 1.000zł.

Posiłki

Podczas przerwy śniadaniowej (w godz. 10.05-10.20) dzieci spożywają śniadanie przygotowane w domu przez rodziców.

Od godz. 12.00 dzieci mają możliwość spożywania obiadów w naszej jadalni, przygotowanych przez firmę cateringową.

Na terenie szkoły znajdują się dystrybutory wody niegazowanej dostępne w każdej chwili dla naszych uczniów.

Zajęcia i rozkład dnia
w naszej szkole

Lekcje rozpoczynają się o godz. 08.30. Dzieci mogą przebywać rano na świetlicy od godz. 07.30, do czasu rozpoczęcia zajęć.

Po zajęciach dydaktycznych dzieci uczestniczą w zajęciach dodatkowych (bezpłatnych i płatnych) lub przebywają na zajęciach opiekuńczo-rekreacyjnych, prowadzonych w naszych świetlicach (które rozpoczynają zajęcia od godz. 14.00).

Dzieci mają możliwość zrelaksowania się w naszych 3 świetlicach (dla kl. 0-1, kl. 2-3 i kl. 4-8).
Świetlice starannie wyposażone są w niezbędne akcesoria, a kompetentni nauczyciele dbają, aby dzieci się nie nudziły 🙂

W każdym roku szkolnym aktualizujemy listę dodatkowych zajęć pozalekcyjnych bezpłatnych, dostosowując je do aktualnych potrzeb uczniów.

W Szkole prowadzone są zajęcia:

• Aikido,
  • akrobatyka,
  • piłka nożna,
  • ceramika,
  • szachy,
  • zajęcia aktorskie… i inne.

Atuty

Szczególną wagę przykładamy do nowoczesnych technologii. Uczymy umiejętności informatycznych niezbędnych w nowoczesnym świecie, stąd w naszym wyposażeniu są m.in.:

• w każdej sali lekcyjnej tablica multimedialna lub monitor multimedialny z notebookiem i dostępem do sieci,
  • multimedialna „magiczna ściana”,
  • multimedialny „magiczny dywan”,
  • multimedialny stół dotykowy do terapii, sprzęt i oprogramowanie wspomagające pracę logopedy, psychologa,
  • wykorzystujemy roboty Photon z tabletami; zestawy te wspomagają naukę programowania od klasy 0,
  • wykorzystujemy zestawy Pro-Bot, programowalne samochody,
  • uczymy projektowania obiektów trójwymiarowych (3D),
  • uczymy nasze dzieci programować także drony – mamy na wyposażeniu drony DJI Ryze Tello EDU z kamerami,
  • Design, muzyka i inżynieria. Internet Rzeczy, inteligentny dom, system nawadniania roślin, system alarmowy… Wszystko to do zaprojektowania, zbudowania i zaprogramowania samodzielnie przez ucznia za pomocą środowiska do nauki programowania – BeCREO,
  • Na zajęciach wprowadzamy dzieci w świat elektroniki i elektrotechniki… za pomocą np. zestawów do eksperymentów.